Hakkımızda

İlan Sitesi Kurulum Hakkında
İlan sitesi kurma kararı verirken bu sektörde ilan veren kullanıcıların hassasiyetlerini göz önüne alarak ilan sitesi kurmaya karar verdik. Emlak ilan sitesi, vasıtalar ilan sitesi, alışveriş ilan sitesi, hizmet ilan sitesi, iş makineleri ve sanayi ilan sitesi, hayvanlar alemi ilan sitesi, kişisel ilan sitesi, firma ekle ilan sitesi kısaca bu sekiz kategoriyi de kapsamasını istedik. indirimlihersey.com son zamanlarda sadece ilan değil ikinci el eşya alım satımının yapıldığı, nakliye ilanından tutun, büyük inşaat projelerine kadar bütün ticaretin döndüğü mecralar olmaya başladı. Biz bu projeden önce de internette ticaretle meşguldük. Hem internette birikmiş tecrübemizin kullanıcılarımıza yeni bir fırsatlar sunması hem de geçimimizi sağlamak için bu projeye başladık.

Ücretsiz İlan Sitesi Hk.
Firmamızın yaptığı 7 yıllık bir AR-GE çalışması sonucunda piyasada Esnafımıza Ücretli Hizmet veren İlan Siteleri Esnafın Müşterisine Ücretsiz Hizmet vererek hem büyük bir Adaletsizlik yapmaktadır. Hemde her Yıl Esnafımızın Müşterisini elinde almaktadadır. Bu Haksızlığa bir nebzede dur diye bilmek amacıyla indirimlihersey.com ücretsiz ilan sitesini kurmaya ve Esnafımıza Ücretsiz Hizmet vermeye karar verdik.

Biz gelişme ve memleketimize faydalı olacağını düşündüğümüz indirimlihersey.com projemizde kararlıyız.

Biz internetin gerçekten önemli ve harika bir ticaret mecrası olduğunu düşünüyoruz.

Biz İnternet mecrasında ilan sektöründe iş yapmanın zor olduğunu biliyoruz, ancak yılmadan sizlere indirimlihersey.com bünyesinde hizmet etmeye devam edeceğiz.

Sizlerin de desteğini ve ilanlarınızı bekliyoruz.