İster KİRALA İstersen Satın Al Tava Dondurma Makinası / Soft Dondurma Makinası

1.500
İlan No 19588
İlan Tarihi 12 Ocak 2020
Firma Adı Happyiceccream

Doğuş Makina bir ilki daha gerçekleştirerek,

Tailand Roll (Tava dondurmamakinalarını satın almadan denemek ve önünü görmek isteyen operatörlere kiralama seçeneği sunmuştur.İster satın alır, ister kiralar,isterseniz de kiralayarak tava dondurma makinalarını satın alabilirsiniz.

Şu 3 şekilde KİRALAMA yapabilirsiniz;

01


  SEZONLUK KİRALAMA

5 aylık kiralama şeklidir. Tava dondurma makinanızı 5 ay sezon boyunca kullanır ve iade edersiniz. Bir sonraki sezon tekrar kiralayabilirsiniz. Özellikle tatil ve yazlık bölgeler, oteller için uygundur.Dilerseniz kiraladıktan 1 ay sonra da tava dondurma makina kiralama sözleşmesini sonlandırabilirsiniz.

02


YILLIK KİRALAMA

1 yıl süreli kiralama şeklidir. 12 ay makinayı kullanacak işletmeler için çok uygun bir seçenektir.İlk 5 ay ve sonraki 8 aylık kiralama aylık ücretleri farklıdır. Sonraki 8 ay ilk 5 aya göre nispeten daha uygun ödeme tutarları bulunmaktadır.Dilerseniz 1 ay sonra da tava dondurma makina kiralama sözleşmesini sonlandırabilirsiniz.

03


 2 YILLIK KİRALAMA VE MAKİNA SAHİPLİĞİ

2 yıl süreli kiralamada süre bitiminde makinanın sahipliği kiracıya geçmektedir. Yukarıdaki 1 yıllık kiralama seçeneğini aynı şartlarda 1 yıl daha uzatan ve kira ödemelerini düzenli yapan müşterilerimize 1 TL ücretle makina devri sağlanır.Kredi işlemlerinizi Uzman Kadromuz ve Firmamıza Özel Kredi oranları ile Hızlı Bir Şekilde Sonuçlandıralım


Siz de

DOĞUŞ MAKİNA Güvencesiyle

''DONDURMA MAKİNA''nızın Sahibi Olun


Profesyonel ve Güleryüzlü Ekibimizle Haftanın Yedi Günü Hizmetinizdeyiz."SADECE MAKİNA SATMIYORUZ ,KOMPLE ÇÖZÜM SUNUYORUZ"
Diğer Makina Çeşitlerimiz için Tıklayınız!Daha Detaylı Bilgi İçin Hemen İrtibata Geçin: 0 545 548 06 18
 0 312 911 92 27

www.dondurmamakinalari.com

www.tailandroll.comGaranti: 2Yıl Türkiye geneli Yetkili servis imkanı


Yorumlar